آغاز متفاوت ترین اجرای نمای مدرن در پارک فناوری توسط آکاد بنا

آغاز متفاوت ترین اجرای نمای مدرن در پارک فناوری توسط آکاد بنا

با حضور در پارک فناوری پردیس با نماهایی مواجه می شویم که دارای ترکیبی مدرن و متفاوت هستند و لزوم ساخت و ساز هم در این فضای کاری استفاده از متریال خاص و معماری مدرن است. از طرفی هم اجرای نمای ساختمان در پارک فناوری دارای الزامات پیچیده و قوانین و مقررات خاصی است و هر طرح و اجرایی مورد توافق مسئولین کمیته نما در پارک قرار نمی گیرد و به همین دلیل مجریان نما در طراحی و اجرای نما در پارک فناوری با موانع بسیاری روبرو هستند.

برای دریافت قیمت و نمونه کارها و مشاوره رایگان تماس بگیرید : ۰۲۱۲۶۴۰۶۳۷۰

آغاز متفاوت ترین اجرای نمای مدرن در پارک فناوری توسط آکاد بنا
آغاز متفاوت ترین اجرای نمای مدرن در پارک فناوری توسط آکاد بنا

طرح و متریال مدرن:

شرکت آکاد بنای امروز با حضور در پارک فناوری پردیس توانست با یکی از بزرگترین شرکت های حاضر در پارک که به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تحقیقات نیمه هادی فعالیت می نماید وارد مذاکره شود و در خصوص اجرای نمای مدرن ساختمان طرح هایی در خور و متناسب با ضوابط پارک فناوری ارائه نماید. در ابتدا طبق روالی که پیش بینی می شد قوانین و مقررات اجرای نما شرکت آکاد را دچار چالش هایی کرد اما مهندسین معماری و فنی شرکت توانستند با ارائه طرح و متریال به روز و مدرن که در بسیاری از کشورها نیز مورد توجه سازندگان قرار می گیرد اجرای نما را برای یکی از بزرگترین و مهمترین شرکت حاضر در پارک فناوری پردیس آغاز نمایند.

طراحی و اجرا:

در طراحی و اجرای نمای این ساختمان از متریال های مدرن و ترکیبی (بتن اکسپوز، سرامیک خشک، ورق کامپوزیت، لوور، کرتین وال، ورق پانچ) استفاده می گردد و به دلیل اهمیت زمان در اتمام آن تمامی متریال در کارگاه به صورت پیش ساخته آماده می شوند و در زمان نصب به محل پروزه منتقل می گردند. ترکیب این متریال باهم یکی از متفاوت ترین اقدامات طراحی و اجرای نما در پارک فناوری پردیس می باشد و نتیجه کار می تواند شروع راه جدیدی برای طراحی و معماری نمای ساختمان در این اکوسیستم کارآفرینی باشد.

شروع همکاری:

شروع همکاری اجرای نما در پارک فناوری از مهر ماه امسال آغاز گردید و تاریخ افتتاح آن روز ۲۲ بهمن مصادف با یوم الله با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور ایران، ریاست پارک فناوری پردیس و مدیران شرکت می باشد.

ارائه خدمات نصب و اجرای نمای مدرن در سراسر ایران

شرکت آکاد، ارائه کننده بهترین سیستم های نمای مدرن ساختمان می باشد که کلیه خدمات را از ۰ تا ۱۰۰ به صورت کامل به مشتریان در سراسر کشور ارائه می کند. برای ارتباط با آکاد با شماره ۰۲۱۲۶۴۰۶۳۷۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *